Adviseurs Flavius Assurantiën en Financiën

Onze persoonlijke aanpak betekent dat uw adviseur van Flavius zich grondig verdiept in de situatie van uw bedrijf of instelling en in alle factoren die een risico kunnen vormen op de korte en lange termijn. U kunt rekenen op advies en diensten de precies zijn toegesneden op uw situatie. Ook in geval van schademelding profiteert u van onze persoonlijke aanpak.

Colette Bakker, Commercieel binnendienstmedewerker Particulieren
bakker@flavius.nl, 024-8200793

André Leenders, Commercieel binnendienstmedewerker Bedrijven en Office Manager
leenders@flavius.nl, 024-8200790

Ilse Ketterink, Schadebehandelaar
ketterink@flavius.nl, 024-8200791

Sjaak van Rijswijk, Algemeen Directeur
rijswijk@flavius.nl, 024-642 19 11

Ed Hendriks, Commercieel binnendienstmedewerker Bedrijven
hendriks@flavius.nl, 024-8200792

Pascal Stapelkamp, Pensioenjurist en Financieel Planner
stapelkamp@flavius.nl, 024-8200796

Petra Gerrits, Medewerkster debiteuren / crediteuren - financiële administratie
gerrits@flavius.nl, 024-8200797